Image placeholder

Історія створення фонду

Фонд боротьби з раком – це благодійна організація, яка працює для протидії онкологічним захворюванням на Волині й спрямовує основні зусилля на профілактику та раннє виявлення раку.
Фонд був заснований Марією Адамчук-Коротицькою, яка двічі подолала рак молочної залози. Керівниця Фонду впевнена: перемога над недугою і продовження повноцінного життя стали можливими саме завдяки ранньому виявленню.
«Фразу «Раннє виявлення рятує життя» мені справді хочеться кричати на весь світ. Бо я – цьому підтвердження. Із раком молочної залози довелося боротися двічі, але в обох випадках врятувало свідоме ставлення до свого здоров’я і вчасне обстеження. Саме тому завжди акцентую на важливості профілактики. Це те, що не вимагає багато часу чи грошей, але справді рятує життя», – Марія Адамчук-Коротицька, керівниця Фонду боротьби з раком.
Розпочавши діяльність у 2020-му, Фонд перейняв досвід та напрацювання організації «СТОПРАК», яку Марія Адамчук-Коротицька заснувала майже 12 років тому – одразу після того, як вперше здолала рак. Через роки діяльності стало зрозуміло – мало допомагати тим, хто вже хворіє на рак. Треба ще й робити все, щоб якомога меншій кількості українцям доводилося розпочинати цю запеклу боротьбу. Тому команда взяла за мету діяти ще більш глобально і як символ масштабування та оновлення створила Фонд боротьби з раком.

Illustration

Протягом двох років Фонд організовував виїзні обстеження жінок у найвіддаленіших селах Волині на шийки матки та рак грудей, а також виїзні обстеження волинян на рак шкіри. Ми намагаємося донести необхідність впровадження профілактики онкохвороб на місцевому та державному рівнях. Команда Фонду проводить навчальні семінари для лікарів первинного рівня надання медичної допомоги щодо раннього виявлення раку грудей, раку шийки матки та раку шкіри. 

Пріоритетне місце у нашій діяльності займає інформування волинян щодо важливості вакцинації проти вірусу папіломи людини, а також можливості отримати безплатні послуги з раннього виявлення новоутворень. 
2021 року Фонд розпочав адвокаційну кампанію задля виділення коштів з місцевих бюджетів Волинської області на закупівлю вакцини проти вірусу папіломи людини. Адже вакцинація дівчаток у віці 9–14 років могла б захистити їх від виникнення деяких видів раку у дорослому віці.
Працюємо над тим, аби кожен брав на себе відповідальність за профілактику раку та міг отримати інформацію щодо онкологічних недуг, яка без перебільшення може зберегти життя!

МІСІЯ ФОНДУ – зберегти життя українців завдяки профілактиці та ранньому виявленню раку

Цінності нашої організації

partner, business, network, people, double, sharepartner, business, network, people, double, share

Інтереси наших бенефіціарів є центровими.

Інтереси наших бенефіціарів та цілі, заради яких ми працюємо, є для нас на першому місці.

Відкритість

Ми сповідуємо принцип, відповідно до якого наш Фонд має створювати таку культуру та простір, де донори, благодійники та прихильники, а також широка громадськість можуть бачити та розуміти, як ми працюємо, як ми вирішуємо проблеми, коли вони виникають, і як ми витрачаємо кошти.

Чесність

Фонд повинен не тільки чітко та чесно звітувати перед громадськістю, але й завжди бути відкритим для контролю.

Інституційна доброчесність

Наша благодійна організація та ті, хто працює та волонтерить разом із нами, повинні завжди підтримувати найвищий рівень інституційної доброчесності та особистої поведінки.

trust-love-reliance-belief-charm

Безпека та довіра

Кожен, хто співпрацює з Фондом (команда, волонтери, благодійники), має відчувати себе у безпеці та знати, що може довіряти Фонду.